Kosmetyki dla kobiet i mężczyzn tworzone według japońskich receptur

Mieszkańcy Japonii podziwiani są na całym świecie nie tylko za to, że dożywają sędziwego wieku. Zachwycające jest również to, że pomimo upływu lat wyglądają młodo. Zastanawiasz się, jak oni to robią? Sekret tkwi nie tylko w zdrowej diecie, ale i odpowiedniej pielęgnacji skóry. Dlatego kosmetyki Hada Labo Tokyo są tworzone według japońskich receptur, które mają zapewnić skórze młody i promienny wygląd.

Jakie składniki znajdziesz w kosmetykach inspirowanych japońską pielęgnacją skóry?

Hada Labo Tokyo jest światowym ekspertem, jeśli chodzi o różne rodzaje kwasu hialuronowego (HA) – w tym tych najnowocześniejszych (np. fermentowanego HA, trójwymiarowego HA). 

Na szczególną uwagę zasługuje również SUPER HYALURONIC ACID™, czyli autorska kombinacja 3 rodzajów kwasu hialuronowego (HA+, MIKRO HA, MAKRO HA). Zapewnia ona lepszy efekt nawilżenia i odmłodzenia skóry w porównaniu z kosmetykami zawierającymi „zwykły” kwas hialuronowy.

Dlaczego HA zajmuje tak ważne miejsce w składzie kosmetyków Hada Labo Tokyo? Jest to związek, który nie tylko zmniejsza widoczność oznak starzenia się skóry i dba o prawidłowy poziom nawilżenia. Oprócz tego kwas hialuronowy łagodzi podrażnienia, wyrównuje koloryt, a także zapewnia odpowiednie napięcie i elastyczność skóry.

O piękny wygląd skóry pomagają zadbać również inne składniki. W składzie kosmetyków inspirowanych japońską pielęgnacją skóry, oprócz HA znajdziesz np. retinol, który zmniejsza widoczność zmarszczek i stymuluje proces regeneracji skóry, czy ekstrakt z różowego drzewa jedwabnego o działaniu ujędrniającym i przeciwzmarszczkowym.

Kosmetyki dostosowane do potrzeb kobiet i mężczyzn

W bogatym asortymencie kosmetyków Hada Labo Tokyo znajdziesz specjalną linię Men. W jej skład wchodzą produkty, których zadaniem jest nawilżenie i regeneracja skóry, a także jej odmłodzenie (m.in. pianka oczyszczająca do mycia twarzy, żel nawilżająco-rewitalizujący na dzień i na noc, silnie nawilżający i matujący skórę lotion). 

Z kolei z myślą o potrzebach delikatnej kobiecej skóry została stworzona m.in. linia LIFT (w skład której wchodzą kosmetyki o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym i odbudowującym), czy PREMIUM (która zawiera unikalną kompozycję 5 rodzajów HA). 

Jeśli szukasz kosmetyków, które pomogą Ci cieszyć się młodą skórą pomimo upływających lat (tak jak Japonki) kosmetyki Hada Labo Tokyo to coś, czego szukasz! Zapoznaj się z ich bogatą ofertą i odkryj, który z nich będzie dla Ciebie najlepszy.